اخبار

رایزن ایران در اروپا تاکید کرد: لزوم استفاده از نخبگان ایرانی خارج از کشور برای ارتقای تولیدات ملی

رایزن علمی و فناوری ایران در اروپا، گفت: توسعه زیرساخت های فنی، زمینه ساز افزایش کیفیت تولید داخت و شرط لازم برای تشویق ایرانیان در استفاده از تولید داخل است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از دفتر رایزن علمی و فناوری ایران در اروپا، دکتر قادر قربانی اصل در مراسم جشن نوروزی فرهیختگان، دانشگاهیان و متخصصان ... ادامه مطلب »

بهره‌گیری از ظرفیت فرهیختگان‌ خارج از کشور جهت خنثی‌سازی تحریم‌ها

رایزنی علمی و فناوری جمهوری اسلامی در اروپا بر بهره‌گیری از ظرفیت فرهیختگان‌خارج از کشور جهت خنثی‌سازی تحریم‌ها تاکید کرد. به گزارش ایسنا، دکتر قادر قربانی اصل، در خصوص خروج آمریکا از برجام‌ و اعمال مجدد تحریم‌ها گفت: همانگونه‌ که از ماه‌ها قبل قابل پیش‌بینی بود، ایالات متحده با عهدشکنی و زیر پاگذاشتن اصول و عرف و حقوق بین‌الملل، بصورت یکجانبه ... ادامه مطلب »

سال ۱۳۹۷ بر شما مبارک!

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندیم. رایزنی علمی   ادامه مطلب »

در مراسم باشکوه جشن نوروزی فرهیختگان، دانشگاهیان و متخصصین ایرانی مقیم هلند مطرح شد؛ استفاده از ظرفیت متخصصین خارج از کشور جهت ارتقای زیرساختهای لازم برای تولید با کیفیت ملی

به همت رایزنی علمی و فن آوری جمهوری اسلامی ایران در اروپا و همکاری بنیاد فرهیختگان و نخبگان ایران و اروپا، جشن باشکوه نوروزی با شرکت صدها تن از نخبگان و فرهیختگان ایرانی مقیم هلند، روز گذشته ۴ فروردین ماه در شهر لاهه برگزار گردید. در این مراسم، دکتر قادر قربانی اصل، رایزن علمی و فن آوری ایران در اروپا ... ادامه مطلب »

هیأت دانشگاهی کپنهاگ دانمارک با رئیس دانشگاه تهران دیدار کرد

دکتر هانس هنریک دیتز، استاد و مدیر دانشکده بهداشت و علوم پزشکی دانشگاه کپنهاگ دانمارک، ۶ اسفند با رئیس دانشگاه تهران، دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از معاونت بین‌الملل، در این دیدار دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، علاقه‌مندی دانشگاه تهران را به گسترش همکاری با دانشگاه کپنهاگ اعلام کرد. دکتر نیلی ... ادامه مطلب »