بایگانی ماهانه: مهر ۱۳۹۶

در گردهمایی فرهیختگان و دانشگاهیان تاکید شد: تقویت و گسترش شبکه‌های متخصصان ایرانی در اروپا

گردهمایی دانشگاهیان و فرهیختگان ایرانی مقیم هلند به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید به همت رایزنی علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران در اروپا و با همکاری بنیاد فرهیختگان ایرانی در اروپا و سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر لاهه برگزار شد. به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، قادر قربانی اصل، رایزن علمی و فناوری ایران و سرپرست ... ادامه مطلب »

سفیر کشورمان در هلند: حمایت از نخبگان ایرانی وظیفه نمایندگی های ایران درخارج از کشور است

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا جهانگیری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در لاهه در مراسم گردهمائی دانشجویان و فرهیختگان ایرانی مقیم هلند به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید  بر مشارکت، با تبریک آغاز سال تحصیلی بر اهتمام ویژه سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران  در خارج از کشور به ایرانیان مقیم بویژه دانشگاهیان و فرهیختگان ایرانی تاکید کرد. وی افزود: یکی از ... ادامه مطلب »

دیدار هیأت دانشگاه تهران از دانشگاه زوریخ سوئیس

در این دیدار که سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ در دانشگاه زوریخ صورت گرفت، دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران و دکتر محمد باقر قهرمانی، معاون بین‌الملل دانشگاه با آقای دکتر مایکل هنگارتنر، رئیس دانشگاه زوریخ سوئیس دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که با حضور دکتر قادر قربانی اصل، نماینده علمی جمهوری اسلامی ایران در اروپا و ... ادامه مطلب »

کارگاه شناسایی ظرفیت‌های مشترک ایران و آلمان

کارگاه شناسایی ظرفیت‌های مشترک دانشگاه‎ها  و مراکز تحقیقاتی ج.ا. ایران و ج.ف. آلمان با نمایندگی مؤسسه تحقیقاتی لایب‌نیتز در روزهای نهم و دهم اکتبر ۲۰۱۷ مصادف با هفدهم و هجدهم مهر ۱۳۹۶ در دفتر مرکزی مؤسسه لایب‌نیتز در شهر برلین برگزار شد. هیأت ایرانی را حدود ۲۵ نفر از مقامات رسمی اجرایی و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز تحققیاتی ... ادامه مطلب »