اخبار

بایدها و آفت‌های دوره پنجم انقلاب اسلامی در حوزه آموزش عالی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا و به  به همت رایزنی علمی و فناوری ایران در اروپا مراسم جشن آغاز سال نو دانشجویان ایرانی در آلمان، در آستانه دوازدهم فروردین و با حضور مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و قربانی‌اصل رایزن علمی جمهوری اسلامی در اروپا، در ... ادامه مطلب »

لزوم همکاری با تأخیر احتمالی دانشجویانِ مناطق سیل‌زده برای حضور در محیط‌های دانشگاهی/ ضرورت پیش‌بینی و هماهنگی لازم در تغییر و تعویق احتمالی برنامه‌ها و کلاسها

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، طی بخشنامه‌ای به معاونان آموزشی دانشگاه‌های سراسر کشور بر لزوم همکاری با تأخیر احتمالی دانشجویانِ مناطق سیل‌زده برای حضور در محیط‌های دانشگاهی و ضرورت پیش‌بینی و هماهنگی لازم در تغییر و تعویق احتمالی برنامه‌ها و کلاس‌ها تاکید کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شریعتی نیاسر ... ادامه مطلب »

بیش از ۷۰درصد دانشجویان برای دفاع از کشور اعلام آمادگی کردند

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، مجتبی صدیقی در همایشی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در لاهه هلند برگزار شد، گفت: جمعیت دانشجویی کشور از ۱۷۰ هزار نفرِ اول انقلاب به چهار میلیون نفر افزایش یافت. ورود به دانشگاه دیگر رویای دست نیافتنی نیست و هر جوانی می تواند از این امکان استفاده کند. در این ... ادامه مطلب »

همایش چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در هلند برگزار گردید

مقیم/ در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایشی به همت رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه شنگن و سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند و با حضور دکتر صدیقی معاون دانشجویی و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هلند و دکتر قربانی رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران ... ادامه مطلب »