Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /customers/3/3/c/raayzani.eu/httpd.www/wp-content/plugins/persian-fonts/persian-fonts.php on line 105

اخبار

دکتر صدیقی: اعزام برای فرصت های تحقیقاتی دانشجویان دکتری ادامه خواهد یافت

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر مجتبی صدیقی به جایگزینی این دورهها به جای اعزام برای بورس کامل خارج به عنوان سیاست اصولی و قطعی وزارت علوم اشاره و تأکید کرد که از طریق این دورههای ۶ ماهه، بخشی از پژوهش رسالههای دکترا با هماهنگی استادانراهنمای داخل و خارج در یکی از دانشگاه های معتبر خارج صورت می ... ادامه مطلب »

لیست برترین پژوهشگران پراستناد دنیا در سال ۲۰۱۸/حضور چشمگیر پژوهشگران ایرانی

دکتر محمدجواد دهقانی ، سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: پایگاه استنادی وب آو ساینس (WOS) هر ساله فهرست پر استناد ترین پژوهشگران دنیا را در فرآورده ای به نام پژوهشگران پر استناد ( Highly Cited Researchers) منتشر می کند. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دکتر دهقانی اظهار ... ادامه مطلب »

دانشگاه های ایران در ۹ حوزه موضوعی در بین دانشگاه های برتر جهان قرار گرفتند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم ( ISC )، دکتر محمدجواد دهقانی گفت: یکی از رتبه بندی های مهمی که رتبه بندی جهانی تایمز به صورت سالانه انجام می دهد ارزیابی و سنجش دانشگاه ها در حوزه های موضوعی مختلف است، این رتبه بندی در ۱۱ حوزه موضوعی کلی که برخی از آنها دارای چندین موضوع فرعی است، ... ادامه مطلب »

رایزن ایران در اروپا تاکید کرد: لزوم استفاده از نخبگان ایرانی خارج از کشور برای ارتقای تولیدات ملی

رایزن علمی و فناوری ایران در اروپا، گفت: توسعه زیرساخت های فنی، زمینه ساز افزایش کیفیت تولید داخت و شرط لازم برای تشویق ایرانیان در استفاده از تولید داخل است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از دفتر رایزن علمی و فناوری ایران در اروپا، دکتر قادر قربانی اصل در مراسم جشن نوروزی فرهیختگان، دانشگاهیان و متخصصان ... ادامه مطلب »

بهره‌گیری از ظرفیت فرهیختگان‌ خارج از کشور جهت خنثی‌سازی تحریم‌ها

رایزنی علمی و فناوری جمهوری اسلامی در اروپا بر بهره‌گیری از ظرفیت فرهیختگان‌خارج از کشور جهت خنثی‌سازی تحریم‌ها تاکید کرد. به گزارش ایسنا، دکتر قادر قربانی اصل، در خصوص خروج آمریکا از برجام‌ و اعمال مجدد تحریم‌ها گفت: همانگونه‌ که از ماه‌ها قبل قابل پیش‌بینی بود، ایالات متحده با عهدشکنی و زیر پاگذاشتن اصول و عرف و حقوق بین‌الملل، بصورت یکجانبه ... ادامه مطلب »