نشست ها

بررسی مشکلات دانشجویان خارج از کشور با حضور اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در برلین

برلین – ایرنا – دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه های آلمان در نشستی با رییس و تعدادی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به بیان دیدگاه ها و همچنین طرح برخی مشکلات خود پرداخته و خواستار حل آنها شدند.  به گزارش ایرنا،در این نشست سه ساعته که یکشنبه شب در سالن اجتماعات سفارت ایران در ... ادامه مطلب »

با حضور قربانی‌اصل در ایرلند صورت گرفت رایزنی برای طرح تبادل دانشجو بین ایران و ایرلند/ قرار بر اجرای یک طرح عملیاتی با همفکری دو طرف

در سفر نماینده علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران در اروپا به جمهوری ایرلند که به دعوت دانشگاه دوبلین انجام شد، ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری‌های علمی، پژوهشی و دانشگاهی دوجانبه بررسی شد. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در سفر قادر قربانی‌اصل نماینده علمی و فناوری جمهوری اسلامی ایران در اروپا به جمهوری ایرلند که به دعوت دانشگاه دوبلین انجام ... ادامه مطلب »

نشست رایزن علمی با دانشجویان در شهر لاهه

رایزن علمی و فناوری ایران در منطقه شنگن، بریتانیا و حوزه آن در نظر دارد نشستی صمیمانه با دانشجویان بورسیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور جناب آقای دکتر ضیاء هاشمی معاونت محترم فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر علیرضا جهانگیری سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در هلند و ... ادامه مطلب »

نشست رایزن علمی با دانشجویان در شهر وین

رایزنی علمی و فناوری جهموری اسلامی ایران در منطقه شنگن، بریتانیا و حوزه آن در نظر دارد نشستی صمیمانه با دانشجویان محترم به منظور آشنائی بیشتر با دانشجویان عزیز و طرح مسائل علمی و صنفی آنان به تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۵ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ با حضور جناب آقای دکتر قربانی رایزن علمی و مسئول بخش دانشجویی سفارت ایران ... ادامه مطلب »