بایگانی ماهانه: بهمن ۱۳۹۷

بیش از ۷۰درصد دانشجویان برای دفاع از کشور اعلام آمادگی کردند

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا، مجتبی صدیقی در همایشی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در لاهه هلند برگزار شد، گفت: جمعیت دانشجویی کشور از ۱۷۰ هزار نفرِ اول انقلاب به چهار میلیون نفر افزایش یافت. ورود به دانشگاه دیگر رویای دست نیافتنی نیست و هر جوانی می تواند از این امکان استفاده کند. در این ... ادامه مطلب »

همایش چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در هلند برگزار گردید

مقیم/ در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همایشی به همت رایزنی علمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه شنگن و سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند و با حضور دکتر صدیقی معاون دانشجویی و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هلند و دکتر قربانی رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران ... ادامه مطلب »

توافق ایران و بلژیک به منظور گسترش همکاری‌های دانشگاهی/ همکاری‌های علمی با کشورهای اروپایی از اولویت‌های این وزارتخانه

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری کشورمان در آخرین روز سفر به بروکسل و ملاقات و گفت‌وگو با وزیر آموزش عالی دولت والونی بلژیک، بر گسترش همکاری‌های دانشگاهی توافق کردند. به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی عصر پنجشنبه در ملاقات با ژان کلود مارکور، به سیاست وزارت علوم مبنی بر گسترش همکاری‌های علمی با کشورهای اروپایی ... ادامه مطلب »

ایران؛ بازیگری مهم در عرصه علم‌وفناوری بین‌المللی/لزوم گسترش همکاری‌های علمی با اتحادیه اروپا

وزیر علوم با اشاره به توانایی‌های علمی و فناورانه کشورمان، جمهوری اسلامی ایران را “بازیگری مهم در عرصه علم و فناوری بین‌المللی” توصیف و بر گسترش مناسبات علمی ایران و اتحادیه اروپا تاکید کرد. به گزارش ایسنا،‌ دکتر منصور غلامی امروز (چهارشنبه) در مراسم افتتاح سومین کارگروه همکاری‌های علمی، پژوهشی، فناوری و نوآوری ایران و اتحادیه اروپا در بروکسل به قابلیت‌های پژوهشی ... ادامه مطلب »