نشست رایزن علمی با دانشجویان در شهر لاهه

رایزن علمی و فناوری ایران در منطقه شنگن، بریتانیا و حوزه آن در نظر دارد نشستی صمیمانه با دانشجویان بورسیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور جناب آقای دکتر ضیاء هاشمی معاونت محترم فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر علیرضا جهانگیری سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در هلند و جناب آقای قادر قربانی اصل رایزن محترم علمی و فناوری ایران در منطقه شنگن در تاریخ ۱۸ اکتبر در محل سفارت از ساعت ۵ الی ۷ بعد از ظهر برگزار نماید. در این مراسم جناب آقای دکتر ضیاء هاشمی پس از سخنرانی به سوالات دانشجویان محترم پاسخ خواهند داد. این مراسم با عزاداری سید و سالار شهیدان آقا اباعبدالله حسین (ع) ادامه و در انتها با صرف شام به پایان خواهد رسید. لذا از شما دانشجوی عزیز و خانواده محترم دعوت به عمل می آید تا در این مراسم شرکت فرمائید.

ضمنا دانشجویان غیر بورسیه ایرانی در مقطع دکتری که علاقه مند بوده و مورد تائید شما دانشجوی بورسیه می باشد نیز می توانند در این مراسم شرکت نمایند. ذکر نام دانشجوی غیر بورسیه توسط دانشجوی بورسیه معرف ضروری می باشد.

خواهشمند است به منظور هر چه بهتر برگزار نمودن این مراسم حضور خود را با تعداد نفرات همراه حداکثر تا روز جمعه مورخ ۲۴/۷/۱۳۹۴ مطابق با ۱۶/۱۰/۲۰۱۵ ساعت ۱۲ ظهر به آدرس ایمیل nazemi@raayzani.eu اعلام نمائید.

آدرس محل برگزاری:  DUINWEG 24,  ۲۵۸۵ JX DEN HAAG

Share